Keliauk į Gardiną be vizos

Keliaujame į Gardiną be vizų su Eurolines Business Class – pamatyti dar ne seniai turistams duris atvėrusios šalies, apsipirkti, paragauti vietinės Baltarusių virtuvės patiekalų, aplankyti senamiestį, kuris – lyg muziejus bei pajusti miesto dvasią. Miesto, kuris buvo mėgiamas ir LDK kunigaikščio Vytauto. 

Tai pirmas Baltarusijos miestas, kurį galime aplankyti be vizos iki 2017.12.31 d. Nepraleiskime progos ir pradėkime planuoti kelionę.

Ko reikia norint keliauti į Gardiną?

Atvykti į Eurolines biurą Vilniuje, Kaune, autobusų stotį Alytuje arba info tašką Druskininkuose (Turgaus stotelė, M.K.Čiurlionio g.)  su galiojančiu pasu ir užsiregistruoti kelionei į Gardiną.

Ką reikia žinoti prieš vykstant į Gardiną?

  • Turistas bevizėje zonoje gali svečiuotis iki 5 parų;
  • Teritorijai, kurioje veikia bevizis režimas, priklauso Gardinas, taip pat Gardino rajono Gožos, Koptiovo, Odelsko, Podlabno ir Sapockino teritorijos;
  • Palikti bevizės zonos ribas yra draudžiama.;
  • Atvykti galima per nurodytus valstybės sienos perėjimo punktus: Raigardas-Privalka ir per Lenkijos pasienio punktus Rudaukos-Lesnos, bei Kuznicos Balstogės-Bruzgių;
  • Privaloma kiekvieno vizito dienai turėti ne mažesnę kaip 2 bazinių dydžių (21 EUR) sumą valiuta arba baltarusiškais rubliais (42 BYN).

Ką pamatyti Gardine?

Miesto centre puikuojasi reto grožio Jėzuitų katedra su veikiančia vaistine, muziejumi ir šalia besiglaudžiančiu kalėjimu. Katedros medinis interjeras – tikras meno kūrinys, o vargonai – vieni seniausių Europoje. Gardinas taip pat turi neįtikėtino grožio ikonomis išpuoštą cerkvę, kurios pusę nuplukdė šlaite vingiuojantis Nemunas. LDK istorijos mėgėjams, kunigaikščio Vytauto laikų – Stepono Batoro pilis. 

Be to, Gardinas turi zoologijos sodą, kuris įkurtas beveik Gardino miesto centre, tai pirmasis zoologijos sodas Baltarusijoje, ten pamatysite daugiau nei 320 gyvūnų rūšių.

Žinoma, be visų lankytinų istorinių vietų, Gardinas garsėja maisto produktų, gėrimų bei vaistų kainomis. Ši pramoga keliautojų tarpe dažnai tampa pačiu pagrindiniu kelionės akcentu.

Rinkis kelionę: 

  Vilnius – Gardinas 

  Kaunas – Gardinas

  Druskininkai – Gardinas