Į Berlyną

Keliaukite autobusu į Berlyną, Vokietijos sostinę ir didžiausią šalies miestą. Berlynas yra labai svarbus politikos, žiniasklaidos, kultūros ir mokslo centras Europoje bei pasaulyje. Keliaukite į Berlyną autobusu su Eurolines Business Class ir aplankykite tokius miesto ir šalies simbolius kaip Berlyno sieną, Brandeburgo vartus, Reichstagą. Užkilkite į televizijos bokštą ir sėdėdami jame įsikūrusioje kavinėje grožėkitės įspūdingais Berlyno vaizdais. 

Keliaukite autobusu su Eurolines Business Class į Berlyną kiekvieną savaitės dieną. 

Komfortabili kelionė autobusu į Berlyną neprailgs, nes jos metu galėsite naudotis nemokamu internetu, žiūrėti filmus ar klausytis muzikos media centre. Įlipę į autobusą prisijunkite prie nemokamo bevielio interneto ir savo naršyklės lange surinkę adresą media.eurolines.lt prie media centro prisijunkite savo išmaniuoju telefonu, planšete ar nešiojamu kompiuteriu. Kelionės į Berlyną metu stebėkite naujausius filmus, klausykitės populiariausios muzikos ar skaitykite elektroninius žurnalus. 

Keliauti į Berlyną galite ne tik iš didžiųjų Lietuvos miestų, bet ir iš mažesnių šalies miestų įsigydami sujungiamąją autobuso kelionę. Paieškos laukelyje įveskite miestą iš kurio norite keliauti į Berlyną ir įsigykite sujungiamąją kelionę.