Į Gdanską

Keliaukite autobusu į Gdanską – vieną seniausių Lenkijos miestų. Tai uostamiestis įsikūręs prie Baltijos jūros Gdansko įlankos. Miestu teka dvi Vyslos upės atšakos, jame daug tiltų. Išskyrus pramonės rajonus ir modernųjį Langarteną, Gdansko stilius viduramžiškas: daug siaurų gatvelių, namų stačiais stogais ir kt.

Nauja paslauga: dviračio pervežimas keliaujant iš Vilniaus į Gdanską už simbolinę 2 € kainą.

Keliaukite su Eurolines Business Class autobusu į Gdanską kiekvieną dieną.

Komfortabili kelionė autobusu į Gdanską neprailgs, nes jos metu galėsite naudotis nemokamu internetu, žiūrėti filmus ar klausytis muzikos media centre. Įlipę į autobusą prisijunkite prie nemokamo bevielio interneto ir savo naršyklės lange surinkę adresą media.eurolines.lt prie media centro prisijunkite savo išmaniuoju telefonu, planšete ar nešiojamu kompiuteriu. Kelionės į Berlyną metu stebėkite naujausius filmus, klausykitės populiariausios muzikos ar skaitykite elektroninius žurnalus. 

Keliauti į Gdanską galite ne tik iš didžiųjų Lietuvos miestų, bet ir iš mažesnių šalies miestų įsigydami sujungiamąją autobuso kelionę. Paieškos laukelyje įveskite miestą iš kurio norite keliauti į Gdanską ir įsigykite sujungiamąją kelionę.