Į Romą

Aplankykite su „Eurolines“ Romą – Italijos sostinę, didžiulį turizmo centrą, turintį daugybę antikinių ir viduramžių paminklų, turtingų muziejų. Pačiame mieste įsikūrusi Vatikano valstybė – popiežiaus rezidencija. Romos centras nuo Antikos laikų išsidėstęs ant septynių kalvų, todėl Roma dažnai vadinama „miestu ant septynių kalvų“.

Keliaukite į Romą autobusu ir aplankykite Koliziejų, Navonos aikštę, Trevi fontaną, ispaniškuosius laiptus, šv. Petro baziliką, Siksto koplyčią ir kitus istorinius lankytinus objektus mieste. 

Keliaukite autobusu su „Eurolines“ į Romą kiekvieną ketvirtadienį ir šeštadienį. Keliaukite itin patogiais Eurolines Business Class autobusais ir ilsėkitės kelionės metu.

Komfortabili kelionė autobusu į Romą neprailgs, nes jos metu galėsite naudotis nemokamu internetu, žiūrėti filmus ar klausytis muzikos media centre. Įlipę į autobusą prisijunkite prie nemokamo bevielio interneto ir savo naršyklės lange surinkę adresą media.eurolines.lt prie media centro prisijunkite savo išmaniuoju telefonu, planšete ar nešiojamu kompiuteriu. Kelionės į Romą metu stebėkite naujausius filmus, klausykitės populiariausios muzikos ar skaitykite elektroninius žurnalus. Ir visa tai darykite nemokamai!

Keliauti į Romą galite ne tik iš didžiųjų, bet ir iš mažesnių šalies miestų įsigydami sujungiamąją autobuso kelionę. Paieškos laukelyje įveskite miestą iš kurio norite keliauti į Romą ir įsigykite sujungiamąją kelionę autobusu.