Į Rygą

Keliaukite Eurolines Business Class autobusu į  Latvijos sostinę ir didžiausią Baltijos šalių miestą. Ryga garsi savo senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, 800 metų amžiaus bažnyčių bokštais ir istoriniais viduramžių pastatais, puikiais Art Nouveau architektūros pavyzdžiais, kultūrinių renginių gausa. Nukeliavę į Rygą autobusu būtinai aplankykite Rygos zoologijos sodą, gražiąją šv. Petro bažnyčią, Vermanes sodą, Laisvės paminklą, Rygos transporto muziejų ir daugybę kitų įdomių ir įspūdingų miesto lankytinų objektų. 

Patarimas keliaujantiems iš Vilniaus ir Panevėžio: rinkis rytinį reisą į Rygą ir keliauk iki 45% pigiau.

Keliaukite autobusu su „Eurolines“ į Rygą septynis kartus per savaitę! Keliaukite itin patogiais Eurolines Business Class autobusais įsigydami tiek įprastą arba VIP bilietą.

Autobusuose važiuojančiuose į Rygą yra įrengtos devynios ypatingai patogios VIP vietos – 3 vienvietės sėdynės ir 3 dvivietės sėdynės. Tad kelionės metu galite sėdėti, tiek atskirai vienas, tiek dviese. Maršrutai, kuriais į Rygą važiuoja VIP autobusai, pažymėti specialia Į Rygą autobusu keliaujant autobusu su VIP bilietu ikona.

Komfortabili kelionė į neprailgs, nes jos metu autobuse galėsite naudotis nemokamu internetu, žiūrėti filmus ar klausytis muzikos media centre. Įlipę į autobusą prisijunkite prie nemokamo bevielio interneto ir savo naršyklės lange surinkę adresą media.eurolines.lt prie media centro prisijunkite savo išmaniuoju telefonu, planšete ar nešiojamu kompiuteriu. Kelionės į Rygą metu stebėkite naujausius filmus, klausykitės populiariausios muzikos ar skaitykite elektroninius žurnalus. 

Keliauti į Rygą galite ne tik iš didžiųjų Lietuvos miestų (Vilniaus ir Kauno), bet ir iš mažesnių šalies miestų įsigydami sujungiamąją autobuso kelionę. Paieškos laukelyje įveskite miestą iš kurio norite keliauti į Rygą ir įsigykite sujungiamąją kelionę.