Į Rygą

Keliaukite Eurolines Business Class autobusu į  Latvijos sostinę ir didžiausią Baltijos šalių miestą. Ryga garsi savo senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, 800 metų amžiaus bažnyčių bokštais ir istoriniais viduramžių pastatais, puikiais Art Nouveau architektūros pavyzdžiais, kultūrinių renginių gausa. Nukeliavę į Rygą autobusu būtinai aplankykite Rygos zoologijos sodą, gražiąją šv. Petro bažnyčią, Vermanes sodą, Laisvės paminklą, Rygos transporto muziejų ir daugybę kitų įdomių ir įspūdingų miesto lankytinų objektų. 

Nauja paslauga: dviračio pervežimas keliaujant iš Vilniaus į Rygą už simbolinę 2 € kainą.

Keliaukite autobusu su „Eurolines“ į Rygą septynis kartus per savaitę! Keliaukite itin patogiais Eurolines Business Class autobusais įsigydami tiek įprastą arba VIP bilietą.

Autobusuose važiuojančiuose į Rygą yra įrengtos devynios ypatingai patogios VIP vietos – 3 vienvietės sėdynės ir 3 dvivietės sėdynės. Tad kelionės metu galite sėdėti, tiek atskirai vienas, tiek dviese. Maršrutai, kuriais į Rygą važiuoja VIP autobusai, pažymėti specialia Į Rygą autobusu keliaujant autobusu su VIP bilietu ikona.

Komfortabili kelionė į neprailgs, nes jos metu autobuse galėsite naudotis nemokamu internetu, žiūrėti filmus ar klausytis muzikos media centre. Įlipę į autobusą prisijunkite prie nemokamo bevielio interneto ir savo naršyklės lange surinkę adresą media.eurolines.lt prie media centro prisijunkite savo išmaniuoju telefonu, planšete ar nešiojamu kompiuteriu. Kelionės į Rygą metu stebėkite naujausius filmus, klausykitės populiariausios muzikos ar skaitykite elektroninius žurnalus. 

Keliauti į Rygą galite ne tik iš didžiųjų Lietuvos miestų (Vilniaus ir Kauno), bet ir iš mažesnių šalies miestų įsigydami sujungiamąją autobuso kelionę. Paieškos laukelyje įveskite miestą iš kurio norite keliauti į Rygą ir įsigykite sujungiamąją kelionę.