Į Taliną

Keliaukite „Eurolines“ autobusu į Taliną – Estijos sostinę ir didžiausią šalies miestą. Miestą, kuris didžiuojasi savo puikiu į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktu senamiesčiu. Taline išlikę nemažai akmenimis grįstų siaurų gatvelių, pirklių rezidencijų, viduramžiais statytų bažnyčių, kurios maloniai nustebins, net ir daug pasaulio mačiusius turistus. 

Keliaukite į Taliną autobusu ir būtinai aplankykite Tompea kalvą, Rotušės aikštę, įdomųjį Hidroplano uosto muziejų, gražiąją šv. Olavo bažnyčią ir dar daug kitų įdomių lankytinų objektų.

Keliaukite autobusu su „Eurolines“ į Taliną septynis kartus per savaitę, du kartus per dieną! Keliaukite itin patogiais Eurolines Business class autobusais įsigydami tiek įprastą, tiek VIP autobuso bilietą.

Autobusuose važiuojančiuose į Taliną yra įrengtos devynios ypatingai patogios VIP vietos – 3 vienvietės sėdynės ir 3 dvivietės sėdynės. Tad kelionės metu galite sėdėti, tiek atskirai vienas, tiek dviese. Maršrutai, kuriais važiuoja VIP autobusai, pažymėti specialia Į Taliną autobusu keliaujant su VIP bilietais. Kaunas Talinas autobusu, kelionė į Taliną autobusu ikona.

Komfortabili kelionė neprailgs, nes jos metu autobuse galėsite naudotis nemokamu internetu, žiūrėti filmus ar klausytis muzikos media centre. Įlipę į autobusą prisijunkite prie nemokamo bevielio interneto ir savo naršyklės lange surinkę adresą media.eurolines.lt prie media centro prisijunkite savo išmaniuoju telefonu, planšete ar nešiojamu kompiuteriu. Kelionės metu stebėkite naujausius filmus, klausykitės populiariausios muzikos ar skaitykite elektroninius žurnalus. 

Keliauti į Taliną galite ne tik iš didžiųjų Lietuvos miestų (Vilniaus ir Kauno), bet ir iš mažesnių šalies miestų įsigydami sujungiamąją autobuso kelionę. Paieškos laukelyje įveskite miestą iš kurio norite keliauti į Taliną ir įsigykite sujungiamąją kelionę.