Į Varšuvą

Keliaukite Eurolines Business Class autobusu į Varšuvą  – Lenkijos sostinę ir didžiausią šalies miestą. Varšuva – mokslinis, kultūrinis, politinis ir ūkinis šalies centras. Varšuvoje yra Lenkijos parlamento, prezidento ir centrinės valdžios įstaigų buveinės. Varšuva garsėja savo teatrais, muziejais, gražiu ir dideliu senamiesčiu, Karališkaisiais rūmais bei daugybe bažnyčių. 

Keliaukite nauju rytiniu laiku iki 20% pigiau.

 

Keliaukite autobusu su Eurolines Business Class į Varšuvą septynias dienas per savaitę. Keliaukite itin patogiais autobusais įsigydami tiek įprastą, tiek VIP bilietą.

Autobusuose važiuojančiuose į Rygą yra įrengtos devynios ypatingai patogios VIP vietos – 3 vienvietės sėdynės ir 3 dvivietės sėdynės. Tad kelionės metu galite sėdėti, tiek atskirai vienas, tiek dviese. Kiekvienas VIP keleivis gauna nemokamą vandens buteliuką, taip pat gali naudotis elektros lizdais, nemokamu internetu ir kitomis paslaugomis. Maršrutai, kuriais į Varšuvą važiuoja VIP autobusai, pažymėti specialia Į Varšuvą autobusu kelionę su VIP bilietu ikona.

Komfortabili kelionė į neprailgs, nes jos metu autobuse galėsite naudotis nemokamu internetu, žiūrėti filmus ar klausytis muzikos media centre. Įlipę į autobusą prisijunkite prie nemokamo bevielio interneto ir savo naršyklės lange surinkę adresą media.eurolines.lt prie media centro prisijunkite savo išmaniuoju telefonu, planšete ar nešiojamu kompiuteriu. Kelionės į Varšuvą metu stebėkite naujausius filmus, klausykitės populiariausios muzikos ar skaitykite elektroninius žurnalus. 

Keliauti į Varšuvą galite ne tik iš didžiųjų Lietuvos miestų (Vilniaus ir Kauno), bet ir iš mažesnių šalies miestų įsigydami sujungiamąją autobuso kelionę. Paieškos laukelyje įveskite miestą iš kurio norite keliauti į Varšuvą ir įsigykite sujungiamąją kelionę.