Red Hot Chili Peppers koncertas Rygoje

Keliauk Eurolines Business Class autobusais į Latvijos sostinę ir didžiausią Baltijos šalių miestą Rygą, kurioje liepos 27 dieną vyks Red Hot Chili Peppers koncertas. Keliauk bendraminčių būryje su naujais ir komfortiškais Eurolines Business Class autobusais.

Koncerto pradžia:

Liepos 27 d. 19:00 val.

Koncerto vieta:

Lucavsala, Ryga.

 

Keliaukite autobusu su „Eurolines“ į Rygą septynis kartus per savaitę! Keliaukite itin patogiais Eurolines Business Class autobusais įsigydami tiek įprastą arba VIP bilietą.

Planuoti kelionę:

Autobusuose važiuojančiuose į Rygą yra įrengtos devynios ypatingai patogios VIP vietos – 3 vienvietės sėdynės ir 3 dvivietės sėdynės. Tad kelionės metu galite sėdėti, tiek atskirai vienas, tiek dviese. Maršrutai, kuriais į Rygą važiuoja VIP autobusai, pažymėti specialia Į Rygą autobusu keliaujant autobusu su VIP bilietu ikona.

Komfortabili kelionė į neprailgs, nes jos metu autobuse galėsite naudotis nemokamu internetu, žiūrėti filmus ar klausytis muzikos media centre. Įlipę į autobusą prisijunkite prie nemokamo bevielio interneto ir savo naršyklės lange surinkę adresą media.eurolines.lt prie media centro prisijunkite savo išmaniuoju telefonu, planšete ar nešiojamu kompiuteriu. Kelionės į Rygą metu stebėkite naujausius filmus, klausykitės populiariausios muzikos ar skaitykite elektroninius žurnalus. 

Keliauti į Rygą galite ne tik iš didžiųjų Lietuvos miestų (Vilniaus ir Kauno), bet ir iš mažesnių šalies miestų įsigydami sujungiamąją autobuso kelionę. Paieškos laukelyje įveskite miestą iš kurio norite keliauti į Rygą ir įsigykite sujungiamąją kelionę. 

Renginio nuoroda:

http://redhotchilipeppers.com/tour/27826