Apie Eurolines

„Eurolines“ yra keleivinio autobusų transporto įmonių organizacija, jungianti virš 30 vežėjų iš 26 Europos šalių. Visi vežėjai yra atskiros nepriklausomos įmonės, kurios savo tarptautinių pervežimų srityje įgyvendina Eurolines organizacijos formuojamas paslaugų kokybės ir saugumo nuostatas.

Didžiausias tinklas

“Eurolines” tinklo vežėjai per metus perveža daugiau nei 4 milijonus keleivių. Tai didžiausias ir patikimiausias autobusų vežėjų tinklas Europoje. “Eurolines” priklauso 29 visoje Europoje vertinami ir gerbiami autobusų vežėjai. “Eurolines” tinklas apima 36 šalis ir net 600 miestų! 

Kokybė ir saugumas

Unikali  struktūra leidžia užtikrinti žemas kainas nemažinant kokybės. Tinklui priklauso daugiau nei 500 modernių, patogių ir saugių autobusų, atitinkančių Europos Sąjungos saugaus keleivių vežimo reikalavimus.

„Eurolines“ atstovai Lietuvoje

UAB “Kautra” ir UAB „TOKS“ yra Eurolines organizacijos narės ir jos atstovės Lietuvoje. Kartu su savo verslo partneriais aptarnaujame reguliarius tarptautinius autobusų maršrutus į Austriją, Vokietiją, Ukrainą, Estiją, Lenkiją, Latviją, Baltarusiją, Čekiją, Karaliaučiaus sritį (Rusija).