D.U.K.

Nemokamai kiekvienas keleivis gali vežtis rankinį bagažą, sveriantį iki 5 kg. Taip pat 2 bagažo vienetus, kurių kiekvieno svoris siekia iki 15 kg (arba vieną lagaminą, sveriantį iki 30 kg). Už papildomą iki 15 kg svorio lagaminą reikės sumokėti 8 eurus.

Keliaujant po Europos Sąjungos šalis su savimi užtenka turėti asmens tapatybės kortelę.

Pagal „Eurolines“ vežėjo taisykles sėdėjimo vietą autobuse nurodo vairuotojas. Pakrovęs bagažą vairuotojas nurodys Jūsų vietą autobuse.

Draudimas nėra privalomas, tačiau rekomenduojame jį turėti, kad galėtumėte ramiai mėgautis kelione.

Studentams, keliaujantiems su „Eurolines“ taikome 10 procentų nuolaidą.

Pagal „Eurolines“ vežėjų taisykles gyvūnus vežtis tarptautinėse kelionėse draudžiama.

Taip, visi atvykimo bei išvykimo laikai, tiek bilietuose, tiek lankstinukuose yra nurodyti vietos laiku.

Po autobuso išvykimo pinigai už nepanaudotą bilietą grąžinami dviem atvejais: pateikus gydytojo pažymą (jei dėl netikėto sveikatos sutrikimo negalėjote vykti į kelionę) bei policijos pažymą (jei buvote užpultas, patekote į avariją ar kitaip nukentėjote nuo kitų asmenų ir dėl to nespėjote į autobusą). Šiais abiem atvejais grąžiname 80% kelionės vertės.

Taip, autobuse yra tualetas ir juo galite naudotis visos kelionės metu.

Taip, rozetės yra įrengtos „Eurolines Business class“ autobusuose.

Norėdami išsiųsti siuntinį į užsienio šalį tai galite padaryti per mūsų partnerius „Siuntos autobusais“. Daugiau informacijos www.siuntosautobusais.lt, +370 37 40 90 69.

Vaikai tarptautinėse kelionėse vieni gali važiuoti nuo 16 metų. Tad jei Jūsų vaikas yra jaunesnis, kviečiami prisijungti prie jo ir aplankyti Europą su „Eurolines“.

Tarptautinėse kelionėse nemokamu internetu galite naudotis „Eurolines Business class“ autobusuose.

Taip, keliaudami su „Eurolines“ Jūs galite vežtis ir dviratį. Tačiau dviratis turi būti supakuotas kompaktiškai, kad neužimtų daug vietos bagažinėje. Taip pat, jei Jūs vežatės ir bagažą, dviratis bus apmokestintas kaip papildomas bagažas – 8 eurais.

Taip, nuo šiol galite įsigyti „Šeimos bilietą“ ir tarptautinėms kelionėms. 

Visų kelionių metu maždaug kas keturias valandas daroma 15-20 minučių pertrauka.