Keliauk į Gardiną ir Brestą be vizos

Keliaujame į Gardiną ir Brestą be vizų su Eurolines Business Class – pamatyti dar ne seniai turistams duris atvėrusios šalies, apsipirkti, paragauti vietinės Baltarusių virtuvės patiekalų, aplankyti senamiestį, kuris – lyg muziejus bei pajusti miesto dvasią. Miesto, kuris buvo mėgiamas ir LDK kunigaikščio Vytauto.  Nepraleiskime progos ir pradėkime planuoti kelionę.

Specialus pasiūlymas į Gardiną

Kelionė iš Vilniaus į Gardiną su beviziu leidimu tik už 20 €. Kreiptis į Eurolines agentūrą Vilniaus autobusų stotyje arba info@eurolines.lt

Ko reikia norint keliauti į Gardiną arba Brestą?

Atvykti į Eurolines biurą Vilniuje, Kaune, autobusų stotį Alytuje arba info tašką Druskininkuose (Turgaus stotelė, M.K.Čiurlionio g.)  su galiojančiu pasu ir užsiregistruoti kelionei į Gardiną arba Brestą.

Ką reikia žinoti prieš vykstant į Gardiną arba Brestą?

  • Turistas bevizėje zonoje gali svečiuotis iki 10 parų;
  • Teritorijai, kurioje veikia bevizis režimas, priklauso Gardinas, taip pat Gardino rajono Gožos, Koptiovo, Odelsko, Podlabno ir Sapockino, Svislocho teritorijos;
  • Bresto rajono Kamenetso, Bresto ir Pružanio teritorijos;
  • Palikti bevizės zonos ribas yra draudžiama;
  • Atvykti galima per nurodytus valstybės sienos perėjimo punktus: Raigardas-Privalka ir per Lenkijos pasienio punktus Rudaukos-Lesnos, bei Kuznicos Balstogės-Bruzgių;
  • Privaloma kiekvieno vizito dienai turėti ne mažesnę kaip 2 bazinių dydžių (21 EUR) sumą valiuta arba baltarusiškais rubliais (42 BYN).

Ką pamatyti Gardine?

Miesto centre puikuojasi reto grožio Jėzuitų katedra su veikiančia vaistine, muziejumi ir šalia besiglaudžiančiu kalėjimu. Katedros medinis interjeras – tikras meno kūrinys, o vargonai – vieni seniausių Europoje. Gardinas taip pat turi neįtikėtino grožio ikonomis išpuoštą cerkvę, kurios pusę nuplukdė šlaite vingiuojantis Nemunas. LDK istorijos mėgėjams, kunigaikščio Vytauto laikų – Stepono Batoro pilis. 

Be to, Gardinas turi zoologijos sodą, kuris įkurtas beveik Gardino miesto centre, tai pirmasis zoologijos sodas Baltarusijoje, ten pamatysite daugiau nei 320 gyvūnų rūšių.

Žinoma, be visų lankytinų istorinių vietų, Gardinas garsėja maisto produktų, gėrimų bei vaistų kainomis. Ši pramoga keliautojų tarpe dažnai tampa pačiu pagrindiniu kelionės akcentu.

Ką pamatyti Breste?

Breste galite sutikti ir pamatyti visiems žinomus sovietų laikų statybų pamatus ir ne visai tipiškus šalies architektūros elementus. Mukhovets upė dalina Bresto miestą į dvi dalis: istorinė dalis yra sutelkta dešiniajame upės krante, moderni – kairiajame. Senamiestis vaizdingas savo jaukiais gyvenamaisiais kvartalais su mažais praėjusio amžiaus nameliais. Tuo pačiu dabartinė miesto dalis sparčiai plečiasi ir auga. Bresto centrą kerta pagrindinė pėsčiųjų gatvė „Sovietskaja“ („Sovietų“)  jungianti daugelį bulvarų ir kuri laikoma Maskvos Arbato gatvės analogu.

Visi svarbiausi Bresto lankytini objektai yra sutelkti senamiestyje. Pagrindinis miesto pasididžiavimas yra žinoma Bresto tvirtovė, kuri yra memorialinio komplekso „Bresto tvirtovė – herojus“ dalis.

Rinkis kelionę: 

  Vilnius – Gardinas 

  Kaunas – Gardinas

  Druskininkai – Gardinas

Dėmesio. Bevizis režimas galioja visiems reisams, išskyrus „Intaks“ vežėjo reisui išvykstančiam iš Vilniaus 3:30.