Į Berlyną

Keliaukite į Berlyną Eurolines Business Class autobusais. Kelionę suplanuoti labai paprasta, nes į Berlyną keliaujame kiekvieną dieną!

Keliaukite naujais autobusais, kuriuose galėsite mėgautis kelione itin patogiose VIP sėdynėse su daugiau vietos kojoms, nauja muzika ir filmais media centre, nemokamu 4G internetu bei 220V jungtimi savo įrenginio įkrovimui.

Kelionės metu stebėkite naujausius filmus, klausykitės populiariausios muzikos ar skaitykite elektroninius žurnalus. 

Eurolines keleivių patirtys Berlyne

„Interviewer“ pasakoja apie savo kelionę pirmuosius įspūdžius Berlyne.

Kiekviena kelionė prasideda nuo apsiuostymo – pažinties su aplinka. Įkopus į „Eurolines“ autobusą, nudžiungu. Dvi eilės abiejose pusėse – beveik tuščios. Vos keli žmonės pasiskirstę skirtingose jų dalyse. Tarsi mėgintų saugoti dėl gyvenimo mieste taip ilgai apleistą privatumą ir kuo ilgiau išsilaikyti ant plausto, kuriuo keliauja tolyn nuo komforto zonos. Jaučiu apie ką toji keliautojų būtis ir jungiuosi prie jos. Skaityti daugiau.

Keliauti į Berlyną galite ne tik iš didžiųjų Lietuvos miestų, bet ir iš mažesnių šalies miestų įsigydami sujungiamąją autobuso kelionę. Paieškos laukelyje įveskite miestą iš kurio norite keliauti į Berlyną ir įsigykite sujungiamąją kelionę.