Į Gdanską autobusu

Keliaukite į Gdanską Eurolines Business Class autobusais. Kelionę suplanuoti labai paprasta, nes į Gdanską keliaujame kas antrą dieną.

Keliaukite naujais autobusais, kuriuose galėsite mėgautis kelione itin patogiose VIP sėdynėse su daugiau vietos kojoms, nauja muzika ir filmais media centre, nemokamu 4G internetu bei 220V jungtimi savo įrenginio įkrovimui.

Kelionės  į Gdanską metu stebėkite naujausius filmus, klausykitės populiariausios muzikos ar skaitykite elektroninius žurnalus. 

Lietuvos valstybei paskelbus karantiną nuo kovo 16 dienos laikinai sustabdomi tarptautiniai pervežimai “Eurolines” autobusais. Situacijai pasikeitus – informuosime. Dėkojame už suprantingumą. 

Keleivių įspūdžiai iš Gdansko

Aplankyti Lenkijos pajūrio miesto Gdansko lietuviai plūsta ne tik vasaros sezono metu, bet ir žiemą. Pasak patyrusio keliautojo ir tarptautinių kelionių autobusu organizatoriaus „Eurolines“ vadovo Edmundo Pavlovo, toks Gdansko populiarumas lėmė, jog kelionės į šį miestą pradėtos vykdyti kiekvieną dieną. Daugiau apie Gdanską.

Keliauti į Gdanską galite ne tik iš didžiųjų Lietuvos miestų, bet ir iš mažesnių šalies miestų įsigydami sujungiamąją autobuso kelionę. Paieškos laukelyje įveskite miestą iš kurio norite keliauti į Gdanską ir įsigykite sujungiamąją kelionę.