Į Kijevą autobusu

Keliaukite į Kijevą patogiais Eurolines Business Class autobusais. Į Kijevą keliaujame iš Vilniaus ir Kauno 2 kartus per dieną, tad kelionę suplanuoti labai patogu.

Keliaukite naujais autobusais, kuriuose galėsite mėgautis kelione itin patogiuose autobusuose su nemokamais filmais bei muzika media centre, nemokamu 4G internetu bei 220V jungtimi savo įrenginio įkrovimui.

Kelionės į Kijevą metu stebėkite naujausius filmus, klausykitės populiariausios muzikos ar skaitykite elektroninius žurnalus. 

Primename, jog vykstant į Kijevą yra reikalinga tranzitinė Baltarusijos viza. Ją galite Eurolines biure.

Lietuvos valstybei paskelbus karantiną nuo kovo 16 dienos laikinai sustabdomi tarptautiniai pervežimai “Eurolines” autobusais. Situacijai pasikeitus – informuosime. Dėkojame už suprantingumą. 

Keleivių įspūdžiai iš Kijevo

Keliautojai Gintvilė ir Agnius keliavo Eurolines autobusu į Kijevą. Dalinamės įspūdžiais keliautojų akimis.

Po kelių kelionių į Vakarų Europą, kur miestų infrastruktūra smarkiai pažengusi, kur šiaip viskas labai puiku ir mažai yra kuo skųstis, nusprendėme pailsėti nuo to turistinio tobulumo ir pasidairyti į Rytus. Savo sprendimu nei kiek nepasigailėjome, Kijevas pasirodė ideali vieta žavių detalių paieškoms, o suradome jų daugiau nei tikėjomės, tad pabandysiu išskirti bent kelias ryškiausias. Skaityti daugiau.

* primename, kad šiuo maršrutu važiuojantys autobusai keliauja per Baltarusiją, tad keleiviai turi pasirūpinti tranzitine viza.