Į Lvovą autobusu

Keliaukite į Lvovą patogiais Eurolines Business Class autobusais. Į Lvovą keliaujame iš Vilniaus ir Kauno kiekvieną dieną.

Keliaukite naujais autobusais, kuriuose galėsite mėgautis kelione itin patogiuose autobusuose su nemokamais filmais bei muzika media centre, nemokamu 4G internetu bei 220V jungtimi savo įrenginio įkrovimui.

Kelionės į Kijevą metu stebėkite naujausius filmus, klausykitės populiariausios muzikos ar skaitykite elektroninius žurnalus. 

Lietuvos valstybei paskelbus karantiną nuo kovo 16 dienos laikinai sustabdomi tarptautiniai pervežimai “Eurolines” autobusais. Situacijai pasikeitus – informuosime. Dėkojame už suprantingumą. 

Keleiviai apie Lvovą

Eurolines keleivė Viktorija keliavo maršrutu Vilnius – Lvovas – Vilnius, skaitome apie Viktorijos kelionės įspūdžius. Šįkart pasirinkau kelionę autobusu, nors ir šiek tiek neramino Lenkijos-Ukrainos sienos kirtimas, nes buvau skaitęs, jog galima čia strigti ilgam. Nieko panašaus nenutiko ir popietę palikęs Vilnių, jau kitos dienos ankstyvą rytą buvau Lvovo autobusų stotyje. Beje, pirmą kartą pasirinkau „Eurolines“ autobusą. Drąsiai galiu teigti, jog ne paskutinį. Dedu didelį pliusą už patogias sėdynes, ryte buvau žvalus, išsimiegojęs, pailsėjęs ir nusiteikęs pasinerti į trijų dienų nuotykį. Skaityti daugiau.

Keliauti į Lvovą autobusu galite ne tik iš didžiųjų Lietuvos miestų, bet ir iš mažesnių šalies miestų įsigydami sujungiamąją kelionę. Paieškos laukelyje įveskite miestą iš kurio norite keliauti į Katovicus ir įsigykite sujungiamąją kelionę.