Į Rygą autobusu

Keliaukite į Rygą Eurolines Business Class autobusais. Kelionę suplanuoti labai paprasta, nes į Rygą išvykstame 3 kartus per dieną!

Keliaukite naujais autobusais, kuriuose galėsite mėgautis kelione itin patogiose VIP sėdynėse su daugiau vietos kojoms, nauja muzika ir filmais media centre, nemokamu 4G internetu bei 220V jungtimi savo įrenginio įkrovimui.

Kelionės metu stebėkite naujausius filmus, klausykitės populiariausios muzikos ar skaitykite elektroninius žurnalus. 

Lietuvos valstybei paskelbus karantiną nuo kovo 16 dienos laikinai sustabdomi tarptautiniai pervežimai “Eurolines” autobusais. Situacijai pasikeitus – informuosime. Dėkojame už suprantingumą. 

Keleiviai apie keliones į Rygą

Eurolines keleivis Modestas keliavo į Rygą švenčių metu.
Kol iki Naujųjų dar yra laiko, didžiuosiuose Europos miestuose dūzgia šventinės mugės, po kurias visada įdomu pasivaikščioti, pamatyti tos šalies rankdarbių, paragauti tradicinio maisto, paieškoti artimiesiems dovanų ar tiesiog smagiai praleisti laiką. Būtent todėl ir nusprendėme išvažiuoti į Rygą. Šį miestą pasirinkome dėl labai patogios jo lokacijos—vos keturios valandos kelionės „Eurolines Business Class“ autobusu iš Vilniaus. Skaityti daugiau.

Keliauti į Rygą galite ne tik iš didžiųjų Lietuvos miestų (Vilniaus ir Kauno), bet ir iš mažesnių šalies miestų įsigydami sujungiamąją autobuso kelionę. Paieškos laukelyje įveskite miestą iš kurio norite keliauti į Rygą ir įsigykite sujungiamąją kelionę.