Į Taliną

Keliaukite į Taliną Eurolines Business Class autobusais. Kelionę suplanuoti labai paprasta, nes į Taliną keliaujame 7 kartus per savaitę, 2 kartus per dieną!

Keliaukite naujais autobusais, kuriuose galėsite mėgautis kelione itin patogiose VIP sėdynėse su daugiau vietos kojoms, nauja muzika ir filmais media centre, nemokamu 4G internetu bei 220V jungtimi savo įrenginio įkrovimui.

Kelionės metu stebėkite naujausius filmus, klausykitės populiariausios muzikos ar skaitykite elektroninius žurnalus. 

Lietuvos valstybei paskelbus karantiną nuo kovo 16 dienos laikinai sustabdomi tarptautiniai pervežimai “Eurolines” autobusais. Situacijai pasikeitus – informuosime. Dėkojame už suprantingumą. 

Keleivių įspūdžiai iš kelionės autobusu į Taliną.

Gabrielė pasakoja apie kelionių autobusu privalumus ir savo kelionę į Taliną.

Keliauti į Taliną galite ne tik iš didžiųjų Lietuvos miestų (Vilniaus ir Kauno), bet ir iš mažesnių šalies miestų įsigydami sujungiamąją autobuso kelionę. Paieškos laukelyje įveskite miestą iš kurio norite keliauti į Taliną ir įsigykite sujungiamąją kelionę. 


Tompea kalva

Virš Talino senamiesčio kyla Tompea kalva, kurioje įsikūrusi miesto valdžia. Tompea pilyje šiuo metu įsikūręs Estijos Parlamentas. Kalvoje įrengtos kelios apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria Senamiesčio bei Talino uosto panorama.  

Rotušės aikštė

Talino rotušė, statyta 13 amžiuje, yra vienas iš Talino miesto simbolių. Rotušės aikštėje anksčiau vykdavo mugės, buvo vykdomos mirties bausmės. Spiraliniais laiptais įveikę 115 laiptelių pakilsite į bokšto viršūnę ir galėsite pasigrožėti Talino panorama.

Miesto siena ir gynybiniai bokštai

Autentiška apie 2 kilometrus besitęsianti siena jungia NunnaSauna ir Kuldjala bokštus. Šalia įėjimo į Talino senamiestį stovi „Storosios Margaritos bokštas“. Tokį pavadinimą bokštas gavo dėl to, kad šioje vietoje miesto siena buvo tvirčiausia ir storiausia. 

KGB muziejus

Talino KGB muziejuje puikiai atsispindi sovietinės institucijos veikla. Muziejus įkurtas Viru viešbutyje, kurį pasiekti labai patogu, muziejus pačiame miesto centre.

Estijos alkoholio muziejus

Ne kiekviena šalis turi savo alkoholio muziejų, tačiau Talinas išimtis. Muziejuje žmonės supažindinami su alkoholio gamybos istorija, raida bei ypatumais.