Į Varšuvą autobusu

Keliaukite į Varšuvą su patogiais Eurolines Business Class autobusais. Kelionę suplanuoti labai paprasta, nes į Varšuvą keliaujame 2 kartus per dieną!

Keliaukite naujais autobusais, kuriuose galėsite mėgautis kelione itin patogiose VIP sėdynėse su daugiau vietos kojoms, nauja muzika ir filmais media centre, nemokamu 4G internetu bei 220V jungtimi savo įrenginio įkrovimui.

Kelionės metu stebėkite naujausius filmus, klausykitės populiariausios muzikos ar skaitykite elektroninius žurnalus. 

Lietuvos valstybei paskelbus karantiną nuo kovo 16 dienos laikinai sustabdomi tarptautiniai pervežimai “Eurolines” autobusais. Situacijai pasikeitus – informuosime. Dėkojame už suprantingumą. 

Eurolines keleivių patirtys Varšuvoje

Sergej pasakoja apie keliones autobusu ir savo įspūdžius Varšuvoje. 

Eurolines keleivė Viktorija keliavo į Varšuvą ir aprašė savo kelionių įspūdžius.
Savo kelionių reportažuose pasidalinsiu ne tik kelionių įspūdžiais, bet ir patarimais bei asmeniniais pastebėjimais, kurie, tikiu, kad bus naudingi planuojant savas keliones. Ir skubu paneigti dar vieną mitą – kad Varšuva yra nuobodi ir nėra ko ten pamatyti! Oho, yra, ir netgi kiek daug pamatyti! Bet apie viską nuo pradžių… Skaityti daugiau.

Keliauti į Varšuvą galite ne tik iš didžiųjų Lietuvos miestų (Vilniaus ir Kauno), bet ir iš mažesnių šalies miestų įsigydami sujungiamąją autobuso kelionę. Paieškos laukelyje įveskite miestą iš kurio norite keliauti į Varšuvą ir įsigykite sujungiamąją kelionę.